חיפוש

הדפסת תמונות על קאפה – למי זה מתאים

הדפסת תמונות על קאפה היא אחד האמצעים המעולים לצורך שיווק, פרסום, או דקורציה. הקאפה עשויה מחומר סינתטי מוקצף המזכיר במעט קלקר, וזה מקנה לה משקל קל במיוחד, וקשיחות השומרת על המוצר לאורך זמן. הדפסה על קאפה הפכה לפופולארית במיוחד בשנים האחרונות, בין אם לצורך שיווקי ועסקי, ובין אם לצרכים פרטיים כמו קישוט הבית. הדפסת תמונות על קאפה – למי זה מתאים?

 

יתרונות הקאפה

במידה וחיפשתם שירות הדפסה על קאפה – כנראה שכבר נחשפתם ליתרונות המוצר הייחודי הזה. הקאפה מעניקה לנו מוצר קל משקל במיוחד, ויחד עם זאת כזה המתאפיין בקשיחות השומרת עליו לאורך זמן. מכיוון שהקאפה לא מצריכה שימוש במסגרת, היא נגישה יותר לצופה. בין אם מדובר בתרשימים, תמונות או איורים, ניתן לראות שהקאפה מושכת ונגישה יותר לעין מאשר תמונות המצויות מאחורי מסגרת זכוכית למשל.

יתרון נוסף הוא, שהקאפה היא עמידה במיוחד בפני לכלוך, אבק וכתמים, ואינה מצריכה תחזוקה מיוחדת. בכל דרך שבה בחרתם להשתמש בקאפה – היא תעניק לכם מוצר מרשים הבולט בעת תלייה על הקיר, הנחה על השולחן, או חלוקה למשתתפים בעת סדנה או סשן הדרכה.

 

הדפסת תמונות על קאפה – למי זה מתאים?

למרות שבעבר היה נהוג להדפיס על קאפה בעיקר לצרכי פרסום ושיווק, כיום אנו יכולים לראות שהיא השתלבה היטב גם במגזר הלקוחות הפרטיים.
מה האופציות שלנו כשאנו משתמשים בקאפה?

 

הדפסת תמונות ישירה על קאפה

מכוני העתקות ומכוני דפוס מאפשרים לנו להדפיס תמונות ישירות על הקאפה, ולקבל מוצר אחיד ומוגמר ברמה גבוהה. כיום ניתן להגיע לאיכות גבוהה מאוד בעת ההדפסה, ולקבל אלינו את הקאפה כשהיא לא דורשת שום טיפול נוסף.

 

הצמדת פוסטר או תמונה קיימים

ייתכן שיש לנו פוסטר או תמונה קיימים, ואותם אנו רוצים לשמר או להציג בצורה אסתטית. הצמדת התמונה או הפוסטר אל הקאפה תאפשר לנו להציג אותם בצורה הטובה ביותר, וגם תשמור עליהם לאורך זמן. לאחר ההצמדה נהוג לבצע גם גימור למינציה – לקבלת מראה מושלם ושמירה לאורך זמן.

 

חשיפה לכתמים ולכלוכים

במידה ואנו יודעים שהתמונה שלנו תוצב במקום שבו היא תהיה חשופה לאבק, כתמים או לכלוכים…מומלץ מראש להדפיס או להצמיד אותה לקאפה.

 

לסיכום

הקאפה מהווה עבורנו פתרון מושלם כשאנו מחפשים מוצר שיווקי או דקורטיבי. מעבר לעובדה שהקאפה היא קלת משקל ואינה דורשת תחזוקה רבה, היא גם נחשבת למוצר זול יחסית בענף הדפוס. מכוני העתקות או דפוס מאפשרים לנו לשלוח את התמונה הרצויה, לבחור את הרזולוציה ומידות הקאפה, ולקבל מוצר איכותי בזמן קצר.

לקאפה שימושים רבים במגוון תחומים, ובין השאר נוכל להשתמש בה לצרכים הבאים: שלטי שיווק ופרסום תפריטים והצעות בתחום המזון חומרי הדרכה דקורציה ואסתטיקה לבית ולמשרד ועוד…

 

אולי תאהבו גם את

איך בוחרים מנעולן

בין אם מצאתם את עצמכם נעולים מחוץ לבית או לבית העסק ובין אם בשל צורך ידוע מראש, בחירת מנעולן מקצועי אינה משימה קלה. במדינת ישראל

קראו עוד »
מדביר בחיפה

שירותי הדברה הם כבר מזמן סטנדרט שנתי בכל בית ובית. כיום, בתים רבים סובלים ממזיקים בכל מיני סוגים ורמות קושי שונות. המדביר הוא היחיד שיכול

קראו עוד »
ציור של ציוד ניסור בטון
איך מנסרים בטון בשנת 2021

התקדמות הטכנולוגיה לא דילגה על עולם ניסור הבטון, ובזכותה תהליכי ניסור הבטון השתפרו פלאים בשנים האחרונות. כיום, אנו עדים לשיטות ניסור בטון איכותיות אשר מאפשרות

קראו עוד »