חיפוש

3 סיבות להשתמש בשירותי אחזקה

לאחרונה הגענו למסקנה שהבניין שלנו לא יכול להמשיך ללא שירותי אחזקה. כשהבנו את העניין הזה, היה לנו ברור כי עלינו להציג בפני וועד הבית ושאר דיירי הבניין את הסיבות שגרמו לנו להגיע למסקנה. לכן, ריכזנו סיבות שונות שיגרמו לכל הדיירים בבניין להבין שאי אפשר להמשיך ללא שירות חיצוני של חברת אחזקה. אנו מזמינים אתכם להישאר אתנו ולגלות מהן 3 הסיבות שציינו בפני הדיירים בעת הפגישה.

 

תכירו תחילה את המומחים שסייעו לנו להגיע לסיבות הנבחרות

רגע לפני שנציג בפניכם את 3 הסיבות הנבחרות לשימוש בשירותי אחזקה, עליכם לדעת כי המדריך הנוכחי לא נכתב אך ורק על ידינו. החלטנו לפנות אל גורמים שיודעים דבר או שניים בנושא ולשאול אותם לדעתם.

שכן, אנו מאמינים בחכמת ההמונים וברור לנו שמי שפנו כבר בעבר לחברה שכזו, ידעו לומר גם מתוך שינה מה גרם להם לעשות כך. אנו רוצים לנצל את הבמה ולהודות לכל מי שסייעו לנו. שכן, בזכותם, אנחנו, דיירי הבניין וגם אתם, קוראים יקרים, נוכל לדעת למה כדאי להשתמש בשירותי אחזקה בבניין ובכלל.

 

למה להשתמש בשירותי אחזקה? סיבה מספר 1

רבים מהגורמים שסייעו לנו בכתיבת המדריך ציינו כי הם פנו אל חברת מבריק בצ'יק שירותי אחזקה בגלל שהמנקה של הבניין פשוט לא עשה את עבודתו כראוי. הוא היה משאיר אחריו מדרגות רטובות לגמרי. מצב שהוביל בכמה מקרים למעידה של דיירים.

בחלק מהמקרים היה מדובר במעידה קלה, בעוד אצל אחרים, זו הייתה מעידה שהובילה לטיפול בבית חולים. כך שחשוב להימנע ממצב שכזה ולהשתמש בשירותיה של חברת אחזקה מומלצת.

 

למה להשתמש בשירותי אחזקה? סיבה מספר 2

חשוב להשתמש בחברת שירותי אחזקה בגלל שכך כל דיירי הבניין יוכלו להיות בטוחים שהבניין נקי ב – 100%. הרי מדובר פה בעניין שמטריד את מרבית הדיירים. אף אחד לא רוצה להגיע לבית מלוכלך. ברגע שמזמינים חברה מקצועית שיש לה ניסיון, כל הדיירים יכולים להיות בטוחים שהבניין נקי למשעי.

 

למה להשתמש בשירותי אחזקה? סיבה מספר 3

כדאי להשתמש בשירותיה של חברת אחזקה מכיוון שזו מחזיקה בעובדים הטובים ביותר. ברגע שאתם בוחרים בעובדים באופן עצמאי, אתם צריכים לערוך בירור מקיף אודות כל אחת ואחד מהם. אתם צריכים הרי לברר שאין להם רקע פלילי, שהם יודעים לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר וכו'. ברגע שתבחרו בחברת אחזקה, המומחים של החברה יבצעו את הבירורים הללו עבורכם. הדבר נכון לכל בעלי המקצועות שעובדים עם חברה שכזו, למשל:

  • אב בית
  • גנן
  • מנקה ועוד

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שהציג בפניכם את 3 הסיבת לשימוש בחברה שמציעה שירותי אחזקה. כעת, כשיש לכם את המידע, אתם יכולים להדפיס אותו ולהציג בדיוק כמונו, את הסיבות, בפני דיירי הבניין שלכם.

שירותי תחזוקה

אולי תאהבו גם את

איך בוחרים מנעולן

בין אם מצאתם את עצמכם נעולים מחוץ לבית או לבית העסק ובין אם בשל צורך ידוע מראש, בחירת מנעולן מקצועי אינה משימה קלה. במדינת ישראל

קראו עוד »
מדביר בחיפה

שירותי הדברה הם כבר מזמן סטנדרט שנתי בכל בית ובית. כיום, בתים רבים סובלים ממזיקים בכל מיני סוגים ורמות קושי שונות. המדביר הוא היחיד שיכול

קראו עוד »
ציור של ציוד ניסור בטון
איך מנסרים בטון בשנת 2021

התקדמות הטכנולוגיה לא דילגה על עולם ניסור הבטון, ובזכותה תהליכי ניסור הבטון השתפרו פלאים בשנים האחרונות. כיום, אנו עדים לשיטות ניסור בטון איכותיות אשר מאפשרות

קראו עוד »
איש תיקונים
3 דרכים לבחירת בעל מקצוע

בחירה של בעל מקצוע איכותי היא חשובה ביותר כדי לשמור על שלמות דירת המגורים. רוב התקלות התשתיתיות, דורשות טיפול מהיר ואיכותי, אחרת הן עשויות להחמיר

קראו עוד »