איך מורידים כתם דיו מספות בד – גלו שיטות פלא

עם כמה שספת הבד שלנו נוחה ומפנקת, היא גם מצריכה תחזוקה מסוימת. בואו נגיד, אם לא תחזוקה קבועה, אז לפחות ניקוי ספות פה ושם.

אם קרה והספה שלכם הוכתמה בדיו, חשוב להסיר את הדיו כמה שיותר בהקדם.

אם התמהמהתם, לא נורא, עדיין אפשר להשתמש בכל מיני שיטות להסרת הכתם.

הגעתם הביתה וגיליתם שאחד מהילדים הכתים את הספה עם דיו? אין סיבה להילחץ, יש דרכים להסיר את הכתמים העיקשים האלו שבדרך כלל מסרבים לרדת בעזרת מים. ואם כבר אמרנו "מים", חשוב להבהיר פה נקודה מסוימת. שימו לב, הדבר האחרון שאתם תרצו לעשות זה לספוג מטלית בהמון מים ולנסות להסיר איתה את הכתם. בפועל, יקרה בדיוק ההיפך – אתם תובילו להרחבת הכתם על שאר חלקי הספה. בואו נבין מה כן צריך לעשות, ובינתיים, קבלו כאן מידע נוסף – https://sosclean.co.il

 

ניקוי ספות בד מכתמי דיו – מה עושים?

אם שאלתם את עצמכם מה עושים עם כתם דיו על ספת בד, אנחנו מזמינים אתכם להכיר שיטות ביתיות מסוימות. אבל יחד עם שיטות ביתיות עבור ניקוי ספות בד מדיו, חשוב גם להכיר את האפשרות של הסתייעות בחברת ניקיון מקצועית.

חברות הניקיון המקצועיות יוכלו לספק לכם מענה מקיף ומלא לכל סוגי הכתמים, לא רק לכתמי דיו. בשורה התחתונה, אתם יכולים להנות מפתרונות מקיפים להסרת כתמי עובש, כתמי גוף והפרשות, כתמי דיו, כתמי אוכל ועוד. אם כך, זה יהיה הפתרון הכי כדאי ועדיף.

 

שיטות ביתיות לניקוי ספות בד מכתמי דיו

אם בכל זאת אתם מעדיפים לנסות לנקות את הספה לבדכם, זה בהחלט אפשרי באמצעות שיטות שונות (חלקן ביתיות). אם מדברים על שיטות ביתיות לניקוי ספת בד, חובה לדבר על הרביעייה הקדושה של חומץ, לימון, מעט אבקת כביסה ומים.

זוהי הרביעייה הקדושה והאמיצה אשר מסוגלת להילחם בגבורה בכל כתם, גם כתמי דיו. מה שאתם עושים זה את הדבר הבא. קודם כל, אתם מערבבים את כלל המרכיבים האלו בתוך קערה אחת. כעת נשאר לכם רק לבחוש.

 

מה לאחר ערבוב ובחישת החומרים לניקוי הספה?

המרקם שאתם צריכים להגיע אליו הוא מרקם משחתי, מעין משחת שיניים אפילו. לאחר שאתם מגיעים למרקם הרצוי, קחו מעט מהמשחה בעזרת מטלית (לא הרבה) ומרחו בעדינות על כתם הדיו שעל הספה. כעת, אתם צריכים בתנועה מעגלית ועדינה.

אל תמעכו את המטלית על הספה ואל תמרחו אותה עליה, זה רק יוביל להעמקת הכתם ולהרחבתו על הספה. אם הגעתם להחלטה להסתייע בחברת ניקיון מקצועית לניקוי ספות בד, אנחנו בעד. רק אל תשכחו להשוות מחירים בין החברות השונות ולמצוא את הכי אטרקטיבית ויעילה. בהצלחה, אין כתם שמסוגל עליכם.

 

אולי תאהבו גם את

ציור של ציוד ניסור בטון
איך מנסרים בטון בשנת 2021

התקדמות הטכנולוגיה לא דילגה על עולם ניסור הבטון, ובזכותה תהליכי ניסור הבטון השתפרו פלאים בשנים האחרונות. כיום, אנו עדים לשיטות ניסור בטון איכותיות אשר מאפשרות

קראו עוד »
איש תיקונים
3 דרכים לבחירת בעל מקצוע

בחירה של בעל מקצוע איכותי היא חשובה ביותר כדי לשמור על שלמות דירת המגורים. רוב התקלות התשתיתיות, דורשות טיפול מהיר ואיכותי, אחרת הן עשויות להחמיר

קראו עוד »
ניקוי ספות בד

ניקוי ספות בד היא פעולה קשה לרוב האנשים, זאת משום שקשה מאוד לבצע ניקוי יסודי. בשביל לבצע זאת חשוב לקחת חברה מקצועית אשר מתמחה בתחום.

קראו עוד »
ציוד גינון בעל מקצוע

בשנים האחרונות עלתה המודעות לחשיבות של פעולת הגינון אשר היא מורכבת ודורשת התערבות של בעל מקצוע. מדוע חשוב להשתמש בציוד גינון הטובים ביותר? ציוד לגינון

קראו עוד »
עיצוב גינות ראשית
עיצוב גינות

החלום של רבים מאתנו הוא בית עם גינה מעוצבת, כזו שתעורר את כל החושים ואשר תזמין אותנו ליהנות מקפה של בוקר או מאירוח של חברים

קראו עוד »