חיפוש

4  טיפים לביטחון עצמי גבוה יותר בזוגיות

ביטחון עצמי חשוב בכל שלב ובכל מקום בחיים. הוא מקנה לנו את היכולת להתבטא מול אנשים, לומר את הדעות שלנו ולא להתבייש במי שאנחנו. בזוגיות הכלל הזה יותר חשוב אפילו, שכן בין בני הזוג חייבת להיות כימיה הדדית ותקשורת מצוינת, שכן אם צד אחד דומיננטי יותר, הוא זה שמכתיב את הקצב וזה לא המתכון הנכון לזוגיות.

 

קבלה עצמית חשובה לתהליך

לפני הכל, לפני הזוגיות שלכם, יש אתכם. ואתם בהחלט חשובים לעצמכם. אתם צריכים לאהוב את עצמכם, להרגיש בנוח עם הגוף שלכם, המראה, השפה והחיים שלכם, וכך הבטחון העצמי שלכם יגדל יותר וישפיע גם בזוגיות עצמה. אם אתם כגברים מרגישים שלא בנוח עם איבר המין שלכם למשל, תוכלו להיכנס לhttps://www.xtra-size.co.il ולגלות מבחר גדול של דברים שישפרו את חיי המין שלכם. ואתן כנשים, אם אתן לא מרגישות בנוח עם האיברים האינטימיים שלכן, או עם הגוף שלכן, תדאגנה לו ובכך תחוונה תמונה אחרת, של קבלה עצמית ואהבה.

 

תנו לעצמכם מקום להתבטא

הרבה פעמים כשאין לנו ביטחון עצמי בזוגיות, הצד השני מכתיב את הקצב ולעתים גם כופה את הדעות שלו עלינו שלא מכוונה רעה תחילה, אלא פשוט מכוח ההרגל. כשהוא מסיים לדבר, ולהביע דעותיו, נסו גם אתם להגיד לו שיש לכם עוד מה להוסיף, ופשוט תיצרו איתו המשך של שיח. אל תפחדו מהתגובות שלו, או מהאופן שבו הוא יגיב, אלא תגידו את שיושב לכם על הלב וזה יקל עליכם ישירות לאחר שתגידו את מה שעל לבכם.

 

צרו תקנון לא כתוב עם הזוג שלכם

אנחנו בני אדם, חלקנו לא אוהבים לעבוד בתבניות וחלקנו מאוד מסתדרים עם זה. חשוב מאוד להיפתח בפני הזוג שלנו ולהסביר לו איך הוא יוכל להקל עליכם להתבטא. הכירו בקושי הזה, אל תעלימו אותו, תסבירו לזוג שלכם שאתם נלחמים עם הקושי בהתבטאות והכווינו אותו לצורה הטובה ביותר שיוכל לעזור לכם ולהקל עליכם בתהליך. אם למשל אתם באמצע ויכוח ואתם שותקים, תאמרו לו שבמידה וזה קורה אולי כדאי לו לקחת כוס מים ולהירגע בינתיים, ואתם תוכלו לקחת כמה שניות מנוחה ואחרי כן להגיב בשיקול דעת ולהתבטא בצורה הגונה.

 

יוזמה מצידכם תעשה את ההבדל

בשביל לקבל ביטחון עצמי ולהעצים אותו, תנסו ליזום בעצמכם דברים בשביל הזוגיות שלכם. תארגנו איזשהו טיול או חוויה משותפת בינכם, תשקיעו בבן/ת הזוג שלכם במיטה בצורה מפתיעה ומקורית, וכל פעם תפתיעו אותו בכל מני דרכים אחרות. זה בהחלט יעצים את הביטחון העצמי שלכם.

 

ביטחון עצמי בזוגיות הוא בעל משמעות

חשוב מאוד שלשני הצדדים יהיה ביטחון עצמי להתבטא ולהגיד את שעל לבם. ללא התכונה החשובה הזו, כנראה שהקשר לא יהיה יציב דיו ויהיו לכם הרבה קשיים בדרך. השקיעו קודם כל בעצמכם, תאהבו את עצמכם ותמצאו את הדרכים שתעזורנה לכם להתבטא בצורה הטובה ביותר.

ביטחון עצמי בזוגיות

אולי תאהבו גם את